Műsornaptár

 

A PANNON VÁRSZÍNHÁZ NYÁRI SZÍNHÁZI ELŐADÁSAI 2016.

 

Időpont

PRODUKCIÓ

HELYSZÍN

Június 1. szerda

10.00

Koppélia
Móricz Zsigmond Színház vendégelőadása

Veszprém
Hangvilla

Június 2. csütörtök

19.00

Piszkavas
Pécsi Harmadik Színház vendégelőadása

Veszprém
Hangvilla

Június 3. péntek

19.00

Az anyu én vagyok
- Darvas bérlet -

Veszprém
Hangvilla

Június 10. péntek

20.00

Hegedűs a háztetőn
Napi szereposztás:

Cejtel: Telegdi Kamilla, Hódel: Kiss Barbara, Jente: Egyed Brigitta, Fruma Sára: Oravecz Edit, Sendel: Pánics Lilla

Komárom - Monostori Erőd

Június 12. vasárnap

11.00

Hegedűs a háztetőn
Napi szereposztás:

Cejtel: Telegdi Kamilla, Hódel: Kiss Barbara, Jente: Egyed Brigitta, Fruma Sára: Oravecz Edit, Sendel: Pánics Lilla

Budapest
Kongresszusi Központ

 

19.00

Hegedűs a háztetőn
Napi szereposztás:

Cejtel: Telegdi Kamilla, Hódel: Kiss Barbara, Jente: Egyed Brigitta, Fruma Sára: Oravecz Edit, Sendel: Pánics Lilla

Budapest
Kongresszusi Központ

Június 13. hétfő

20.00

Hegedűs a háztetőn
Napi szereposztás:

Cejtel: Telegdi Kamilla, Hódel: Kiss Barbara, Jente: Egyed Brigitta, Fruma Sára: Oravecz Edit, Sendel: Pánics Lilla

- Esőnap -

Komárom - Monostori Erőd

Június 18. szombat

20.00

A padlás

Iváncsa - Főtér

Június 19. vasárnap

20.00

A padlás

- Esőnap -

Iváncsa - Főtér

Június 24. péntek

20.00

Képzelt riport egy amerikai popfesztiválról
József: Sánta László

Budapest
Kőbánya - Szent László tér (Szent László Napok)

Június 26. vasárnap

19.00

Hegedűs a háztetőn
Napi szereposztás:

Cejtel: Telegdi Kamilla, Hódel: Kiss Barbara, Jente: Oravecz Edit, Sendel: Pánics Lilla

Kalocsa - Szabadtéri Színpad

Június 27. hétfő

19.00

Hegedűs a háztetőn
Napi szereposztás:

Cejtel: Telegdi Kamilla, Hódel: Kiss Barbara, Jente: Oravecz Edit, Sendel: Pánics Lilla

- Esőnap -

Kalocsa - Szabadtéri Színpad

Június 30. csütörtök

11.00

Péter és a farkas
Zártkörű előadás

Balatonfüred
Hotel Marina

 

21.00

Csavard fel a szőnyeget

Zártkörű előadás

Balatonfüred
Hotel Marina

Július 2. szombat

20.00

A padlás

Balatonlelle - Szabadtéri Színpad

 

20.00

IN VINO

Veszprém

Július 3. vasárnap

20.00

A padlás
- esőnap -

Balatonlelle - Szabadtéri Színpad

Július 6. szerda

 

Mária evangéliuma
- Sajtóbemutató -

Veszprém
Hangvilla

Július 8. péntek

20.00

Mária evangéliuma
Mária: Füredi Nikolett, Jézus: György-Rózsa Sándor, Kis Jézus: Nagy Bulcsú

Balatonlelle - Szabadtéri Színpad

Július 9. szombat

21.00

Egy darabot a szívemből
Napi szereposztás:

Anya: Pápai Erika, Lili: Kovács Ágnes Magdolna, Tomi: György-Rózsa Sándor

Dunaföldvár - Vár

Július 10. vasárnap

21.00

Egy darabot a szívemből
Napi szereposztás:

Anya: Pápai Erika, Lili: Kovács Ágnes Magdolna, Tomi: György-Rózsa Sándor

- Esőnap -

Dunaföldvár - Vár

Július 11. hétfő

20.00

Mária evangéliuma

- Esőnap -
Mária: Kuczmann Ágnes, Jézus: György-Rózsa Sándor

Balatonlelle - Szabadtéri Színpad

Július 14. csütörtök

11.00

Péter és a farkas
Zártkörű előadás

Balatonfüred
Hotel Marina

 

21.00

Csavard fel a szőnyeget

Zártkörű előadás

Balatonfüred
Hotel Marina

Július 15. péntek

15.00

Szépek szépe

Ajka
Strandszínház
Esőhelyszín: Nagy László Városi Könyvtár és Szabadidő Központ

 

21.00

„AJKÁRÓL ki se fogy a nóta”

Musical- és táncshow

Sztárvendég: Gazdag Tibor és a Varidance táncegyüttes

Ajka
Strandszínház
Esőhelyszín: Nagy László Városi Könyvtár és Szabadidő Központ

Július 16. szombat

21.00

Egy darabot a szívemből

Napi szereposztás:

Anya: Pápai Erika, Lili: Kovács Ágnes Magdolna, Tomi: György-Rózsa Sándor

Eger - Líceum udvar

Július 17. vasárnap

 

21.00

Egy darabot a szívemből
Napi szereposztás:

Anya: Pápai Erika, Lili: Kovács Ágnes Magdolna, Tomi: György-Rózsa Sándor - Esőnap -

Eger - Líceum udvar

Július 18. hétfő

21.00

Egy darabot a szívemből
Napi szereposztás:

Anya: Pápai Erika, Lili: Kovács Ágnes Magdolna, Tomi: György-Rózsa Sándor

- Esőnap -

Eger - Líceum udvar

Július 21. csütörtök

11.00

Péter és a farkas
Zártkörű előadás

Balatonfüred
Hotel Marina

 

21.00

Csavard fel a szőnyeget

Zártkörű előadás

Balatonfüred
Hotel Marina

Július 22. péntek

21.00

Egy bolond százat csinál

Alsóörs
Strandszínház

Július 23. szombat

11.00

Szépek szépe

Alsóörs Strand

 

21.00

Mária evangéliuma
Mária: Schupp Gabriella, Jézus: György-Rózsa Sándor

Siófok - Szabadtéri Színpad

Július 25. hétfő

21.00

Mária evangéliuma

Mária: Schupp Gabriella, Jézus: György-Rózsa Sándor

- Esőnap -

Siófok - Szabadtéri Színpad

Július 28. csütörtök

20.00

A dzsungel könyve

Balatonlelle - Szabadtéri Színpad

Július 29. péntek

20.30

A padlás

Veszprém
Várbörtön udvara
Esőhelyszín: Hangvilla

Július 30. szombat

20.30

Egy darabot a szívemből
Napi szereposztás:

Anya: Pápai Erika, Lili: Kovács Ágnes Magdolna, Tomi: György-Rózsa Sándor

Veszprém
Várbörtön udvara
Esőhelyszín: Hangvilla

Július 31. vasárnap

11.00

Szépek szépe

Alsóörs Strand

 

20.00

A dzsungel könyve
- Esőnap -

Balatonlelle - Szabadtéri Színpad

Augusztus 4. csütörtök

11.00

Péter és a farkas
Zártkörű előadás

Balatonfüred
Hotel Marina

 

21.00

Csavard fel a szőnyeget

Zártkörű előadás

Balatonfüred
Hotel Marina

Augusztus 5. péntek

20.00

A dzsungel könyve

Balatonakali - Szabadtéri Színpad

Augusztus 6. szombat

11.00

Szépek szépe

Alsóörs
Strand

 

20.30

Mária evangéliuma
Mária: Füredi Nikolett, Jézus: Ágoston Máté

Alsóörs
Amfiteátrum
Esőhelyszín: Sportcsarnok

Augusztus 7. vasárnap

20.00

A dzsungel könyve
- esőnap -

Balatonakali - Szabadtéri Színpad

Augusztus 11. csütörtök

11.00

Péter és a farkas
Zártkörű előadás

Balatonfüred
Hotel Marina

 

 

 

21.00

Csavard fel a szőnyeget

Zártkörű előadás

Balatonfüred
Hotel Marina

Augusztus 12. péntek

20.00

Egy bolond százat csinál

Balatonlelle - Szabadtéri Színpad

Augusztus 13. szombat

11.00

Mesevarázs

Ajka
Strandszínház

 

20.00

A dzsungel könyve

Ajka
Strandszínház

Augusztus 14. vasárnap

11.00

Szépek szépe

Alsóörs
Strand

 

20.30

Egy darabot a szívemből
Napi szereposztás:

Anya: Kovács Ágnes Magdolna, Lili: Telegdi Kamilla, Tomi: György-Rózsa Sándor

Fehérvárcsurgó - Károlyi-kastély

Augusztus 15. hétfő

20.00

Egy bolond százat csinál
 - Esőnap -

Balatonlelle - Szabadtéri Színpad

 

20.30

Egy darabot a szívemből
Napi szereposztás:

Anya: Kovács Ágnes Magdolna, Lili: Telegdi Kamilla, Tomi: György-Rózsa Sándor

- esőnap -

Fehérvárcsurgó - Károlyi-kastély

Augusztus 16. kedd

20.00

Egy darabot a szívemből
Napi szereposztás:

Anya: Kovács Ágnes Magdolna, Lili: Telegdi Kamilla, Tomi: György-Rózsa Sándor

Pápa - Esterházy-kastély

Augusztus 17. szerda

20.00

Egy darabot a szívemből
Napi szereposztás:

Anya: Kovács Ágnes Magdolna, Lili: Telegdi Kamilla, Tomi: György-Rózsa Sándor
- Esőnap -

Pápa - Esterházy-kastély

Augusztus 18. csütörtök

20.00

Egy darabot a szívemből
Napi szereposztás:

Anya: Kovács Ágnes Magdolna, Lili: Telegdi Kamilla, Tomi: György-Rózsa Sándor

Balatonlelle - Szabadtéri Színpad

Augusztus 19. péntek

20.00

A padlás

Dunaharaszti
Laffert Kúria
Esőhelyszín: József Attila Művelődési Ház

Augusztus 20. szombat

napközben

Ajkai randevú
A Pannon Várszínház teljes társulata

Ajka
Főtér

 

18.00

Új ének István királyhoz
Stefancsik A., Gazdag T., Zayzon Cs.

Budapest
Erzsébetligeti Színház

 

20.00

Malek Andrea koncert

Ajka

Főtér

Augusztus 21. vasárnap

11.00

Szépek szépe

Alsóörs
Strand

 

 

napközben

Ajkai randevú
A Pannon Várszínház teljes társulata

Ajka

Főtér

 

 

19.00

Firkin koncert

Ajka

Főtér

 

20.00

Egy darabot a szívemből
Napi szereposztás:

Anya: Kovács Ágnes Magdolna, Lili: Telegdi Kamilla, Tomi: György-Rózsa Sándor
- esőnap -

Balatonlelle - Szabadtéri Színpad

Augusztus 25. csütörtök

19.00

Hegedűs a háztetőn
Napi szereposztás

Cejtel: Telegdi Kamilla, Hódel: Kiss Barbara, Jente: Egyed Brigitta, Fruma Sára: Oravecz Edit, Sendel: Pánics Lilla - opciós -

Lendva (Szlovénia) - Művelődési Ház

Augusztus 26. péntek

19.00

Hegedűs a háztetőn
Cejtel: Telegdi Kamilla, Hódel: Kiss Barbara, Jente: Egyed Brigitta, Fruma Sára: Oravecz Edit, Sendel: Pánics Lilla

Lendva (Szlovénia) - Művelődési Ház

 

Műsorváltozás jogát fenntartjuk!

Pannon Várszínház Jegyiroda (8200 Veszprém, Brusznyai u. 2.) Tel.: 88/889-182,

Mobil 30/396-3398  e-mail: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. , www.pannonvarszinhaz.hu